Cut the Rope
Cut the Rope

Cut the Rope

81%
reklama

Cut the Rope

EN

Oto Cut the Rope 1, czyli ciesząca się szaloną popularnością gra logiczna. Do Twoich drzwi zapukał kurier. Ale czy czekasz na jakąś paczkę? Właściwie nie. To na pewno pomyłka, co nie zmienia faktu, że warto zajrzeć do tego pudła. W środku siedzi pocieszny, uroczy stworek imieniem Om Nom. Jedyna informacja dołączona do przesyłki jest taka, że należy karmić go słodyczami. Cóż, przecież nie będzie siedział głodny! Tylko jak go nakarmić?

Om Nom czeka na dole każdej planszy. Na linkach są zawieszone cukierki. Stworek nie może się doczekać, ale Ty lepiej nie spiesz się za bardzo. Zadanie polega na tym, żeby przecinać linki w odpowiedniej kolejności, aby zebrać po drodze wszystkie gwiazdki, zanim cukierek trafi do paszczy głodnego słodziaka. Istnieje jeszcze jeden haczyk: im szybciej rozwiążesz zagadkę, tym więcej bonusowych punktów wpłynie na Twoje konto. Powodzenia! Przyda Ci się.

Spodobała Ci się ta mechanika? Tak, jest bardzo angażująca. Kiedy Om Nom będzie odpoczywał zobacz grę Adam i Ewa: Przetnij linę. Sympatyczni jaskiniowcy na pewno Ci się spodobają!

Dlaczego warto zagrać w Cut the Rope 1?

  • Ta gra to prawdziwy hit wśród gier logicznych, która doczekała się już statusu klasyki gatunku
  • 25 wciągających poziomów, w których do zebrania jest 75 gwiazdek to doskonały sposób zabicia czasu
  • Gra sprawdzi się jako szybka rozgrzewka dla szarych komórek przed kolejnym dniem
  • Rozgrywka jest komfortowa zarówno na komputerze stacjonarnym jak i na urządzeniach mobilnych
Graj z użyciem myszki