Cut the Rope: Magic
Cut the Rope: Magic

Cut the Rope: Magic

81%
reklama

Cut the Rope: Magic

EN

Cut the Rope: Magic to najbardziej zaczarowana część przygód stworka Om Noma. Pogoń za słodyczami trwa. Tym razem pocieszny zwierzak trafił do magicznego królestwa, w którym zły czarodziej próbuje odciąć go od cukierków. Na szczęście w tym świecie możliwe są niesamowite rzeczy! Om Nom będzie musiał przejść przez kilka różnych krain, z których każda charakteryzuje się innymi cechami. W każdej z nich będzie mógł przeobrazić się w jakieś stworzenie: na przykład ptaka albo rybę, co jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Zupełnie nowe zagadki, jeszcze bardziej złożone niż kiedykolwiek rzucą wyzwanie nawet najbardziej wprawionym fanom serii Cut the Rope. Zadaniem gracza jest skierowanie cukierka do paszczy Om Noma. Jak to zrobić? To zależy. Każdy poziom zaskakuje pomysłowością, a zebranie trzech gwiazdek już na początku rozgrywki wcale nie jest takie oczywiste. Wykorzystaj magiczne moce, żeby zmieniać Om Noma w zwierzaki i obejść zabezpieczenia złego maga. Postaraj się za każdym razem zebrać komplet gwiazdek.

Dla miłośników gier logicznych mamy ogromny wybór różnego rodzaju łamigłówek. Cut the Rope może być bardziej wymagające, ale Forest Match to znakomita propozycja dla młodszych graczy.

Dlaczego warto zagrać w Cut the Rope: Magic?

  • To popularna gra logiczna w pięknej, bajkowej konwencji, która ma rzesze fanów na całym świecie
  • Gra oferuje aż 160 różnorodnych poziomów, a także nowość w postaci poziomów z bossami
  • Zupełnie nowe mechaniki odświeżają rozgrywkę i pozwalają na świetną zabawę
  • Można grać nie tylko na komputerze, ale również na tabletach i smartfonach
Graj z użyciem myszki