Cut the Rope: Time Travel

Cut the Rope: Time Travel

87%
reklama

Cut the Rope: Time Travel

EN

Cut the Rope: Time Travel to gra platformowa ze słodkim stworkiem imieniem Om Nom, który znalazł wehikuł czasu. Chyba nie był do końca świadomy co się wydarzy kiedy użyje tej maszyny. Teraz Om Nom pływa w czasoprzestrzeni i odwiedza swoich przodków różnych epok. Przed nim naprawdę długa podróż. Odwiedzi starożytny Rzym i Grecję, średniowiecze, renesans i okres, kiedy na morzach i oceanach rządzili piraci. W każdej z tych epok Twoim zadaniem będzie nakarmienie nie tylko małego Om Noma, ale też jego przodków.

W grze wykorzystano działanie praw fizyki, im lepiej będziesz je obserwować i wyciągać wnioski, tym lepsze wyniki uda Ci się uzyskać. Wykorzystaj każdą mechanikę, żeby udało Ci się osiągnąć sukces. A tych mechanik nie brakuje, jak w każdej kolejnej części tej serii twórcy zadbali o różnorodność i nowe niespodzianki.

Om Nom jest już najedzony, ale Ty czujesz nieustający głód logicznych wyzwań i trudnych zadań do rozwiązania? Przenieś swoją uwagę do gry 2048! Ta klasyczna, matematyczna łamigłówka zaspokoi wymagania najbardziej wymagających!

Dlaczego warto zagrać w Cut the Rope: Time Travel?

  • Dynamiczna gra logiczna, która wykorzystuje prawa fizyki do łamigłówek
  • W tej wyjątkowo barwnej wersji występuje więcej stworków takich jak Om Nom
  • Szybkie poziomy pozwalają na rozgrywkę zawsze i wszędzie
  • Grę można zabrać ze sobą w kieszeni albo plecaku - jest dostosowana do urządzeń mobilnych
Graj z użyciem myszki
{$tubia}