reklama
reklama
Cut the Rope 2

Cut the Rope 2

87%

Cut the Rope 2

EN

Cut the Rope 2 to druga część niezwykle popularnej i uwielbianej przez graczy z całego świata gry logicznej. Sympatyczny stworek Om Nom leci balonem nad wielkim lasem, ale lina się zerwała. Gdzie teraz jest? Trudno powiedzieć, ale to nieważne. Liczy się tylko to, że jest tutaj mnóstwo słodyczy, których zdobycie stało się dla niego priorytetem. Niestety, mały Om Nom w całym swym uroku jest dość głupiutki. Jego ogromny apetyt musi zaspokoić ktoś, kto ma głowę nie od parady! Ktoś taki jak Ty!

Pierwsza część Cut the Rope była świetna, ale ta jest rewelacyjna. Rozgrywka została urozmaicona mnóstwem nowych mechanik, które sprawiają, że jest jeszcze bardziej wymagająca niż poprzednio. Twórcy zadbali o imponującą ilość nowych, trudnych poziomów, a także wprowadzili bonusy i ulepszenia, które możesz kupić za zebrane monety. Graj codziennie, żeby mieć ich jeszcze więcej!

Gry logiczne to prawdziwa kopalnia zagadek i problemów do rozwikłania, które sprawiają wielka frajdę. Spróbuj swoich sił w grze Odblokuj to, gdzie jak sama nazwa wskazuje, musisz wyczyścić drogę dla klocka.

Dlaczego warto zagrać w Cut the Rope 2?

  • Udoskonalona wersja popularnej gry logicznej, którą kochają fani na całym świecie
  • Nowe mechaniki urozmaicają rozgrywkę, dzięki czemu gra się nie nudzi
  • Szybkie poziomy sprawiają, że możesz wrócić do gry w każdej wolnej chwili
  • Można grać nie tylko na komputerze, ale też na urządzeniach przenośnych
Graj z użyciem myszki