Bomb It 7
Bomb It 7

Bomb It 7

81%
reklama

Bomb It 7

EN

Oto Bomb It 7, czyli kolejne walki zabawnych, kolorowych robotów na wielkim bombowym placu zabaw! W tej edycji ruszasz na zawody sportowe, w których zwycięzca otrzyma ogromny, złoty puchar. Gra wydaje się warta świeczki, więc nie ma na co czekać! Pamiętaj, że możesz zaprosić do wspólnej zabawy kogoś jeszcze, ponieważ, tradycyjnie, gry z serii Bomb It posiadają możliwość gry na dwóch graczy.

W tej części masz do dyspozycji aż pięć trybów rozgrywki do wyboru: klasyczny tryb Arcade, Battle Royale, Nowy Pacman, Zbieranie Gwiazdek oraz Zamrażacz (w którym mrozi się potworki). Ponadto możesz samodzielnie wybrać mapę, określić stopnień trudności, ilość poziomów oraz liczbę przeciwników na mapie.

Cała seria Bomb It zasłużyła już na miano kultowej i na dobre rozsiadła się wśród najpopularniejszych gier. Teraz, kiedy już ją znasz, możesz zobaczyć inne gry na dwóch, które zgromadziliśmy na Gryfku. Na pewno nie rozczarujesz się żadną rozgrywką! To znakomity pomysł na wspólne spędzanie czasu!

Dlaczego warto zagrać w Bomb It 7?

  • To kolejna odsłona dynamicznej gry dla dwóch graczy, w której kasujemy przeciwników za pomocą bomb i różnych innych narzędzi
  • Udoskonalone, kolorowa i zabawna grafika przyciąga graczy w niemal każdym wieku
  • W grze nie wyświetlają się dodatkowe reklamy
  • Gra została dostosowana do zabawy na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych
Gracz 1
WASD
Sterowanie
SPACJA
Bomba
Gracz 2
Sterowanie
ENTER
Bomba