Bomb It 6
Bomb It 6

Bomb It 6

88%
reklama

Bomb It 6

EN

Oto Bomb It 6, czyli kolejna kontynuacja popularnej serii wybuchowych i zabawnych gier, które swoimi korzeniami sięgają do klasycznego Bomberamana. Zaproś do wspólnej zabawy drugiego gracza i rozpocznijcie wspólnie wielką bitwę! Nie tylko bomby pójdą w ruch. Zapoluj na różne bonusy, które mogą wypaść ze zniszczonych obiektów: młotek, miotacz płomieni, pistolet laserowy i inne. Kolejnymi niespodziankami mogą być: tarcza ochronna, przyspieszenie czy dodatkowe życie.

Rozgrywkę możesz spersonalizować wedle własnego uznania. Wybierz jeden z czterech różnych trybów gry (Arcade, Battle Royale, Green Zone i Survive), a także jedną z dziewięciu map z labiryntami. Ponadto masz wpływ na liczbę przeciwników i poziomów, a także skalę trudności.

Kiedy gra dobiegnie końca, a Ty i Twój partner nadal macie nieco wolnego czasu - serdecznie polecamy inną popularną grę na dwóch, czyli Ogień i Woda: Leśna Świątynia, w której para żywiołowych bohaterów przemierza niebezpieczne, tajemnicze miejsca!

Dlaczego warto zagrać w Bomb It 6?

  • To popularna gra dla dwóch graczy, w której zwycięstwo osiąga się kasując przeciwników za pomocą bomb i innych przedmiotów, a rozgrywka jest inspirowana grą Bomberman
  • Kilka różnych trybów rozgrywki sprawia, że można znakomicie bawić się samodzielnie lub w towarzystwie
  • W grze nie ma dodatkowych reklam, które przerywałyby rozgrywkę
  • Można bawić się zarówno na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych
Gracz 1
WASD
Sterowanie
SPACJA
Bomba
Gracz 2
Sterowanie
ENTER
Bomba