Bomb It 4
Bomb It 4

Bomb It 4

82%
reklama

Bomb It 4

EN

Bomb It 4, czyli powrót bombowych wrażeń z możliwością zagrania we dwóch graczy! Na dobry początek zaproś kogoś do wspólnej zabawy. To może być ktokolwiek: rodzice, koleżanki i koledzy, rodzeństwo. Dzięki temu rywalizacja nabierze zupełnie nowego wymiaru. Na planszy z labiryntem znajduje się mnóstwo obiektów, które możesz zdetonować, żeby dostać się do rywali i porazić ich siłą kolejnego wybuchu. Z niektórych zniszczeń wyskoczą różne bonusy: umiejętności lub narzędzia, które dadzą Ci chwilową przewagę!

Gra oferuje możliwość wyboru jednej z sześciu map, a także cztery tryby gry, a w każdym z nich można grać we dwójkę. Mamy tu klasyczną walkę na bomby, wyzwanie pokonania 10 rywali, zbieranie monet i kolorowankę, w której wygrywa ten, kto bombami z farbą wypełni jak największa przestrzeń.

To będzie świetna okazja, żeby spędzić nieco czasu w towarzystwie robotów. Fani technologii i nowinek cybernetycznych mogą się dodatkowo ucieszyć ich udziałem i możliwością sterowania. A jeśli ktoś szuka więcej: na Gryfku zawsze znajdzie! Przekonaj się o tym, zobacz inne gry z robotami, które zgromadziliśmy!

Dlaczego warto zagrać w Bomb It 4?

  • To czwarta część popularnej gry inspirowanej klasycznym Bombermanem
  • W grze dostępne są aż cztery różne tryby zabawy, każdy z możliwością gry na dwóch graczy
  • Gra nie zawiera dodatkowych reklam, które utrudniałyby zabawę
  • Można grać na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych
Gracz 1
WASD
Sterowanie
SPACJA
Bomba
Gracz 2
Sterowanie
ENTER
Bomba