Bomb It 2

Bomb It 2

90%
reklama

Bomb It 2

EN

Bomb It 2 to kontynuacja znakomitego, bombowego klasyka. Zagraj w pojedynkę lub we dwóch graczy! Cel jest prosty: zniszcz wszystkich przeciwników, zanim oni zdołają dopaść Ciebie. W jaki sposób to zrobić? Podkładając bomby, żeby torować sobie drogę i niszczyć nimi nieuważnych rywali, którzy znajdą się w polu rażenia eksplozji. Musisz działać szybko, a jeszcze szybciej myśleć, żeby udało Ci się wygrać w określonym czasie!

Druga część serii Bomb It wprowadza wiele nowych opcji do wyboru. Poza decyzją czy rozgrywka ma być jedno czy dwuosobowa możesz wybrać jeden z trzech poziomów trudności. Dodatkowo od Ciebie zależy na jakiej mapie odbędzie się potyczka i jak wiele poziomów obejmie - masz do wyboru aż sześć różnych map i warianty od 5 do 20 poziomów. To jednak nie koniec! W grze pojawiły się cztery tryby rozgrywki! Klasyczny (Arcade), gra do skasowania 10 przeciwników, zbieranie monet i kolorowanka (w której musisz swoim robotem pokolorować jak największą część labiryntu).

To się chyba nigdy nie znudzi! Ale jeżeli jednak szukasz czegoś innego to może zainteresować Cię Bomberman w wersji bez robotów, czyli gra Bombowi Kumple, która jest podwórkowym odpowiednikiem Bomb It.

Dlaczego warto zagrać w Bomb It 2?

  • To druga odsłona klasycznego Bombermana, w której można zagrać we dwójkę
  • W grze pojawiło się mnóstwo nowych opcji do wyboru i aż cztery tryby rozgrywki
  • Gra nie zawiera dodatkowych reklam, które zakłócałyby rozgrywkę
  • Istnieje możliwość gry zarówno na komputerze jak i urządzeniach przenośnych
Gracz 1
WASD
Sterowanie
SPACJA
Bomba
Gracz 2
Sterowanie
ENTER
Bomba
{$tubia}