Drift RX7

EN

Drift RX7 to gra, która może okazać się spełnieniem marzeń każdego fana samochodowych popisów. Problem z wyczynową jazdą samochodem, tak samo jak z niemal każdą uprawianą wyczynowo dyscypliną sportu, jest taki, że bywa naprawdę niebezpieczna. Dlatego najlepsza zabawa jest przy komputerze! Nie musisz się martwić ani o własne siniaki, ani o to, że zniszczy się Twój pojazd. W tej grze masz pełną swobodę działania. Na początek zmień wygląd swojej nowej Mazdy RX7, żeby jak najbardziej przypadł Ci do gustu, a później ruszaj na ulice miasta! Są zupełnie puste, więc nie musisz martwić się kolizją.

Wykorzystaj wszystkie możliwości tego samochodu, a jest ich naprawdę niemało. Nie zapomnij również, że kiedy wykonasz wyjątkowo spektakularny drift możesz włączyć tryb zwolnionego tempa dla kamery. Na pewno uda Ci się złapać wiele zaskakujących i widowiskowych ujęć!

Po odrobinie niekontrolowanego szaleństwa może przyjdzie Ci ochota na nieco bardziej precyzyjne zadania za kółkiem? Jeśli tak to zapraszamy Cię na pokład SUV'a, dla którego trzeba znaleźć miejsce parkingowe pod supermarketem!

Dlaczego warto zagrać w Drift RX7?

  • W tej trójwymiarowej grze masz możliwość poprowadzenia kultowej Mazdy RX7
  • Całe miasto jest do Twojej dyspozycji, możesz jeździć po nim bez ograniczeń
  • Gra ma wiele opcji personalizacji pojazdu, dzięki którym poczujesz się niemalże tak, jakbyś miał swój samochód marzeń
Sterowanie
SPACJA
Hamulec ręczny
L
Światła
QE
Kierunkowskazy
G
Zwolnione tempo