reklama
reklama
Miejsce parkingowe

Miejsce parkingowe

76%

Miejsce parkingowe

EN

Miejsce parkingowe to bardzo często deficytowy towar pod centami handlowymi, a nierzadko nawet na osiedlach mieszkalnych. Dlatego warto nauczyć się jak szybko i sprawnie parkować, nawet większy samochód. W tej grze dostajesz do dyspozycji samochód typu SUV, a Twoim zadaniem jest umiejscowienie go na parkingu w wyznaczonym miejscu. Zadanie tylko z pozoru jest banalne. Twój pojazd jest dość duży, a gra wymaga niemałej precyzji działania!

Warto się starać, ponieważ w każdym poziomie masz do zdobycia trzy gwiazdki, liczy się czas i precyzja. Poza tym im lepiej Ci pójdzie tym większe są Twoje szanse na zdobycie specjalnych osiągnięć. Możesz je przejrzeć, żeby wiedzieć na czym skupiać się w kolejnych etapach. Powodzenia!

Każdy fan motoryzacji wie, że jego pasja nie kończy się na sporcie czy przejażdżkach po mieście. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda koniec życia samochodu? Zobacz grę Utylizacja pojazdów, w której będziesz mieć okazję koordynowania niszczenia kolejnych starych aut, których czas na drodze już minął.

Dlaczego warto zagrać w Miejsce parkingowe?

  • To wymagająca precyzji gra 3D, w której gracz parkuje SUV'a
  • Liczne osiągnięcia do zdobycia i konieczność gry na czas dodają grze emocji
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Sterowanie
Kamera