Łatwy Mahjong

Łatwy Mahjong

75%
reklama

Łatwy Mahjong

EN

Łatwy Mahjong to gra, która idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które z tego rodzaju grami nie miały zbyt wiele do czynienia w przeszłości. Konstrukcja rozgrywki pozwala na płynne przejście od najbanalniejszych układów do nieco trudniejszych wersji, dzięki temu nabierzesz wprawy nie narażając się na niepotrzebną frustrację.

W każdym poziomie Twoim zadaniem jest oczyszczenie planszy z kamieni. Na górze ekranu znajduje się pasek postępu, który wypełnia się z każdym ruchem. Jeśli jednak uznasz, że mogłeś coś zrobić lepiej możesz nieco się cofnąć i spróbować osiągnąć lepszy wynik. Nie widzisz odpowiedniego ruchu? To nie problem - możesz skorzystać z podpowiedzi. Im szybciej sobie poradzisz tym więcej punktów za dany poziom uzyskasz, więc warto grać w skupieniu! To wyjątkowo satysfakcjonująca wersja klasycznej gry w mahjong, która zachęci Cię do dalszych prób.

Czujesz się już dość mocny, żeby iść dalej? W takim razie możemy zaproponować Ci grę w mahjong klasyczny. Tam przekonasz się na ile już naprawdę opanowałeś zasady.

Dlaczego warto zagrać w Łatwy Mahjong?

  • Gra dobrze wprowadza nowicjuszy w tajniki mahjonga
  • Sukces w każdym poziomie jest bardzo satysfakcjonujący
  • Gra działa na smartfonach, tabletach i komputerach stacjonarnych
Graj z użyciem myszki