Lisia kraina

Lisia kraina

75%
reklama

Lisia kraina

EN

Foxyland 2 to kontynuacja przygodowej gry platformowej, w której Foxy i Jenny, po zakupie domu i urodzeniu małych lisków - Tima i Cindy, muszą stawić czoła złemu księciu Duke'owi i jego bratu Jaxowi. Złoczyńcy porwali liski, zmuszając Foxy i Jenny do rozpoczęcia pełnej niebezpieczeństw podróży po wyspie, aby pokrzyżować podstępne plany braci Wolfie. Gra oferuje wiele poziomów pełnych wyzwań, w której gracze mogą zbierać monety i wiśnie, odkrywając nowe ziemie, pokonując wrogów, omijając zdradliwe pułapki i spotykając nowych, kolorowych mieszkańców tego kolorowego i bajkowego świata.

Jak grać w Foxyland 2?

Sterowanie w Foxyland 2 jest proste: jeśli grasz sam, używaj klawiszy WSAD do poruszania Foxy, a w trybie dla dwóch graczy jedna osoba używa WSAD, a druga strzałek. Gra pozwala na wspólną zabawę i zacieśnianie więzi podczas współpracy nad pokonaniem przeszkód i wrogów. Strategiczne zbieranie owoców i monet pozwala na odblokowanie ulepszeń oraz nowych możliwości dla postaci.

Spróbuj także innych gier dla dwóch graczy i platformowych

Jeśli cenisz sobie wspólną zabawę w Foxyland 2, z pewnością spodobają Ci się także inne gry dla 2 graczy oraz gry platformowe, które testują zręczność i umiejętność szybkiego myślenia. Dla fanów dynamicznych przygód polecamy także grę Bheem Boys, która dostarcza równie dużo emocji i wyzwań.

Kto jest autorem gry Foxyland 2?

Gra Foxyland 2 została stworzona przez Bug Studio.

Gracz 1
WASD
Sterowanie
Gracz 2
Sterowanie
{$tubia}