Wyczynowe auta w mieście

Wyczynowe auta w mieście

80%
reklama

Wyczynowe auta w mieście

EN

Mega City Stunts to ekscytująca gra wyścigowa umiejscowiona w rozległym, miejskim krajobrazie. Gracze mają szansę wziąć udział w porywających wyścigach i spektakularnych pokazach kaskaderskich. Gra oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i wieloosobowy, pozwalając na rywalizację z komputerowymi przeciwnikami. Podczas wyścigów zbierasz monety, które można wykorzystać do ulepszania samochodów, zwiększając ich osiągi i wygląd, aby zyskać przewagę w kolejnych wyzwaniach na drodze do zdobycia upragnionego pierwszego miejsca.

Jak grać w Mega City Stunts?

W grze Mega City Stunts gracze mogą korzystać z klawiatury do sterowania swoimi pojazdami. Gracz 1 używa klawiszy W, A, S, D do kierowania samochodem, spację do hamowania ręcznego oraz F do aktywacji nitro. Ponadto, klawisz R służy do respawnu pojazdu na torze. Gracz 2 steruje pojazdem za pomocą klawiszy strzałek, używa klawisza SHIFT do hamowania ręcznego, K do aktywacji nitro i klawisza O do respawnu. Ta konfiguracja pozwala na dynamiczną i konkurencyjną rozgrywkę, dając obu graczom równą kontrolę nad swoimi pojazdami.

Więcej wyścigów i więcej akcji czeka!

Po opadnięciu emocji w Mega City Stunts, sprawdź inne gry samochodowe oraz wyścigi, takie jak popularne Rally Point 6. Te gry oferują różnorodność torów i wyzwań, które z pewnością zainteresują każdego fana szybkiej jazdy i adrenaliny.

Kto jest autorem gry Mega City Stunts?

Gra Mega City Stunts została stworzona przez Two Player Games.

Gracz 1
WASD
Sterowanie
SPACJA
Ręczny
F
Nitro
R
Respawn
Gracz 2
Sterowanie
SHIFT
Ręczny
K
Nitro
O
Respawn