Mistrzowie tenisa

Mistrzowie tenisa

73%
reklama

Mistrzowie tenisa

EN

Mistrzowie tenisa znowu się spotykają! Tym razem turniej będzie miał charakter koedukacyjny, a to znaczy, że zagrają w nim największe sławy zarówno męskiego jak i żeńskiego tenisa. Każdy fan tej dyscypliny doskonale wie, że każdy długi i wyczerpujący sezon wieńczy turniej Masters. To oznacza zebranie na kortach absolutnej światowej czołówki zawodniczek i zawodników. W tej grze jest podobnie. Łap za rakietę i ruszaj na kort!

Przed Tobą możliwość rozegrania szybkiego meczu albo turnieju, w którym zostanie wyłoniony najlepszy zawodnik lub najlepsza zawodniczka. Wybierz swojego ulubieńca. Jeśli zdarza Ci się oglądać prawdziwe mecze tenisa może się okazać, że zobaczysz tutaj postaci łudząco podobne do Twoich ulubieńców z prawdziwego świata. To jednak nie koniec! Mistrzowie tenisa to gra, która pozwala na rywalizację dwóch graczy na jednym urządzeniu! To oznacza, że pojedynki będą jeszcze bardziej emocjonujące!

Chcesz zostać w temacie tenisa? Jeśli tak to koniecznie zostań również z nami na Gryfku! Chcemy Ci zaproponować grę w Turniej Tenis Open, który jest znakomitą symulacją mistrzostw typu Open!

Dlaczego warto zagrać w grę Mistrzowie tenisa?

  • To zabawna, kolorowa, w równocześnie bardzo precyzyjna gra sportowa dla fanów tenisa
  • Jest to znakomita propozycja do gry w towarzystwie, dzięki możliwości gry na 2 graczy na jednym urządzeniu
  • Zagraj na komputerze lub urządzeniu mobilnym
Gracz 1
WAD
Sterowanie
VB
Akcja
Gracz 2
Sterowanie
KL
Akcja
{$tubia}