Szalone wyzwania
Szalone wyzwania

Szalone wyzwania

80%
reklama

Szalone wyzwania

EN

Challenge the Runners to dynamiczna gra online, w której gracze rywalizują w barwnych wyścigach, stawiając czoło różnorodnym przeszkodom, pułapkom i rywalom. Cel gry jest prosty - przejść przez każdy wyścig i nie dać się wyeliminować po drodze, lecz nie jest to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Gracze mogą zbierać monety podczas wyścigów, które następnie wymieniają na nowe skórki i postacie, dodatkowo zwiększając swoje możliwości i ulepszając swoją rozgrywkę na wielu wymagających poziomach.

Jak grać w Challenge the Runners?

Sterowanie w grze jest intuicyjne, dostosowane do potrzeb graczy jedno i dwuosobowych. W trybie dla jednego gracza poruszasz się za pomocą klawiszy W, A, S, D lub strzałek, a skok wykonujesz przyciskiem SPACJA. W trybie dla dwóch graczy pierwszy gracz używa W, A, S, D do poruszania się i G do skoku, natomiast drugi gracz korzysta ze strzałek do ruchu i L do skoku. Rozgrywka dostosowuje się także do urządzeń mobilnych, oferując płynne sterowanie dotykowe.

Nie zatrzymuj się tutaj!

Jeśli Challenge the Runners dostarczyło Ci rozrywki, z pewnością spodobają Ci się także inne gry w bieganie, gry dla 2 osób oraz śmieszne gry. Kontynuuj zabawę i odkrywaj nowe wyzwania razem z przyjaciółmi!

Kto jest autorem gry Challenge the Runners?

Gra Challenge the Runners została stworzona przez Two Player Games.

Gracz 1
WASD
Sterowanie
G
Skok
Gracz 2
Sterowanie
L
Skok