Sztuka chlapania: Jesień
Sztuka chlapania: Jesień

Sztuka chlapania: Jesień

70%
reklama

Sztuka chlapania: Jesień

PL

Sztuka chlapania: Jesień wprowadzi Cię w słotny, złoty klimat jesiennych popołudni! Każdy mały artysta, który dodatkowo lubi bajki i kreskówki z kanału Boomerang będzie zachwycony możliwością kolorowania obrazków ze swoimi ulubionymi bohaterami. Nie musisz szukać kredek, farb czy papieru, wystarczy, że użyjesz swojego komputera albo tabletu (smartfon też może być) i bez zbędnego bałaganu pokolorujesz śliczne obrazki. Ale to nie wszystko! Możesz też wybrać rysunek i przerobić go po swojemu. Zapowiadają się całe godziny świetnej zabawy!

Spotkasz tutaj swoich ulubionych bohaterów kreskówek: Jaś Fasola, Królik Bugs i inni bohaterowie serii Zwariowane Melodie, Scooby-Doo z przyjaciółmi, Tom i Jerry oraz inni. Taka ekipa musi być kolorowa! Jaki masz pomysł? Po skończonej zabawie możesz wydrukować swoje dzieło albo po prostu zacząć jeszcze raz.

Kolorowanie i rysowanie to znakomity pomysł na spędzenie wolnego czasu po pobycie w szkole czy przedszkolu. W kolejce czeka Atomówkowy Rysownik i nasze kochane Atomówki! Jesli masz ochotę na więcej to najlepsza propozycja!

Dlaczego warto zagrać w ?

  • To piękna, klasyczna kolorowanka, w której można też rysować
  • Proste kształty znakomicie sprawdzą się też dla najmłodszych graczy
  • Menu gry zostało wykonane w języku polskim
  • Gra uruchamia się zarówno na komputerach stacjonarnych jak i na spartfonach i tabletach
Graj z użyciem myszki