Najtrudniejsza gra świata

Najtrudniejsza gra świata

64%
reklama

Najtrudniejsza gra świata

EN

Najtrudniejsza gra na świecie to nie jest propozycja dla każdego. Szczerze mówiąc, niewielu graczy zniesie jej poziom trudności. Ale spróbować nie zaszkodzi! A skoro tak to warto wiedzieć, że to będzie niesamowite, zręcznościowe wyzwanie dla odważnych. I cierpliwych. Gra składa się z zaledwie 10 poziomów, ale opanowanie każdego z nich, już od pierwszego, wymaga wielu prób i błędów. Ucz się na swoich porażkach, opanuj sekwencje ruchów, niech Twoje palce same wiedzą, co robić! Z pewnością przyda Ci się znakomity refleks i nie gorszy zmysł obserwacji. Zbieraj monety, klucze i omijaj przeszkody. Nie tłucz szkła! Ta gra wystawiła na próbę cierpliwość milionów graczy na całym świecie i mimo, że jest naprawdę wredna, cieszy się wielką popularnością!

Kiedy będziesz mieć już dość, to znaczy, jeśli będziesz mieć już dość, możesz spróbować się w innej aktywności. Zobacz jak trudna okaże się dla Ciebie Magiczna kostka, czyli wyjątkowo przyjemna gra, w której trzeba układać kostkę Rubika.

Dlaczego warto zagrać w Najtrudniejszą grę na świecie?

  • To wyjątkowe zręcznościowe wyzwanie dla prawdziwych mistrzów
  • Jest to najnowsza wersja gry, która na przestrzeni lat obrosła w legendę przez wystawienie na próbę setek tysięcy graczy z całego świata
  • Grę uruchomisz na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych
Sterowanie
Sterowanie