reklama
reklama
Podłącz mnie

Podłącz mnie

79%

Podłącz mnie

EN

Bateria na wyczerpaniu? Podłącz mnie! - krzyczy Twój smartfon. Ale nie on jeden, co to to nie! Na pewno wiesz, że w każdym domu jest wiele sprzętów, które wymagają ładowania baterii. A jeśli nie baterii to na pewno podłączenia do sieci. W tej grze logicznej Twoim zadaniem będzie wetknięcie wszystkich wymaganych wtyczek do źródeł zasilania. Brzmi banalnie, ale przekonasz się, że niekoniecznie takie właśnie jest!

Ta gra logiczna to znak naszych czasów. Twoim zadaniem jest podłączenie różnych urządzeń do prądu. Aby tego dokonać musisz ruszyć głową! Masz do dyspozycji ograniczoną ilość gniazd, a wiele sprzętów do naładowania lub uruchomienia. Pamiętaj, że dopóki nie osiągniesz celu możesz nimi dowolnie rotować. Przekładaj, włączaj i wyłączaj, wykorzystuj i odkładaj, żeby osiągnąć sukces na każdym kolejnym etapie zabawy!

Kiedy tylko twoje szare komórki zostaną rozgrzane możesz wybrać jeszcze inne gry logiczne, które zebraliśmy dla Ciebie! Na początek polecamy Ci serdecznie całą serię Cut the Rope, w której nakarmisz zabawnego stworka Omnoma! Aby tego dokonać też będzie trzeba ruszyć głową i kombinować.

Dlaczego warto zagrać w Podłącz mnie?

  • To wyjątkowo absorbująca gra logiczna, w której wszystko jest rozładowane i wymaga podłączenia do prądu
  • Mnóstwo różnorodnych poziomów, ciekawe zagadki i kolorowa oprawa graficzna każdemu się spodobają
  • Zagraj na tablecie, smartfonie lub komputerze stacjonarnym
Graj z użyciem myszki