reklama
Przejażdżka po mieście

Przejażdżka po mieście

88%

Przejażdżka po mieście

EN

Przejażdżka po mieście w tej grze na pewno nie będzie się zaliczała do nudnych doświadczeń. Na dobry początek wybierz swój samochód i przygotuj go do jazdy. Możesz nie tylko wybrać kolor karoserii, ale też zająć się nieco bardziej technicznymi kwestiami. Na przykład możesz wybrać jakie systemy bezpieczeństwa będzie posiadał ten pojazd, jaka będzie jego prędkość maksymalna, czułość hamulców i nie tylko. Kiedy uznasz, że auto jest gotowe do swojej pierwszej przejażdżki po mieście po prostu zacznij!

Cała okolica jest do Twojej wyłącznej dyspozycji. Możesz swobodnie sprawdzać jak sprawuje się na ulicy przygotowany przez Ciebie samochód. W tym mieście są jednak różne niespodzianki. Możesz się tutaj natknąć na rampy, tory przeszkód i konstrukcje jak dla zdalnie sterowanych samochodzików! Możliwości jest bardzo wiele, więc znajdź więcej czasu na zabawę w tym miejscu!

Dla każdego miłośnika motoryzacji Gryfek skrywa znacznie więcej ciekawych gier. Jeśli nie wiesz od czego zacząć to proponujemy Ci dynamiczną zabawę w Drift RX7. To może okazać sie jeszcze bardziej zwariowaną przejażdżką!

Dlaczego warto zagrać w Przejażdżka po mieście?

  • To ciekawy symulator jazdy po mieście samochodem w 3D, urozmaicony o różne przygodowe elementy
  • Gra daje mnóstwo opcji do spersonalizowania samochodu w dowolnym momencie gry
Sterowanie
SPACJA
Hamulec ręczny
F
Nitro
C
Zmiana kamery
Obrót kamery