Wyścigi na biurku 2

Wyścigi na biurku 2

86%
reklama

Wyścigi na biurku 2

EN

Wyścigi na biurku 2 to odnowiona wersja popularnej gry wyścigowej. Wyobraź sobie, że wracasz ze szkoły, doskwiera Ci zmęczenie i znudzenie. Ale w domu rodzice właśnie rozgrywają wyścigi małych samochodzików! Nawet jeśli coś podobnego Ci się nie przytrafiło, to w tej grze masz okazję coś takiego przeżyć i wziąć udział w rywalizacji! Przed Tobą aż dwadzieścia cztery poziomy, z których część rozgrywa się w pojedynkę, a część to rywalizacja z komputerowymi przeciwnikami.

W tej grze masz nie tylko wiele tras do pokonania. Czeka na Ciebie sklepik pełen ulepszeń. Podczas każdego przejazdu masz okazję zebrać wiele gwiazdek, które później zamieniają się na Twoją walutę. Kiedy na Twoim koncie będzie ich już dość dużo możesz kupić ulepszenie jakiejś cechy swojego pojazdu. W jednym z pokoi możesz też zobaczyć półkę z trofeami, którą masz okazję zapełnić podczas rywalizacji.

Podoba Ci się ta gra? Gryfek ma Ci do zaoferowania znacznie więcej podobnych gier wyścigowych, a równocześnie każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego. łatwo przekonasz się o tym podczas gry w Mini wyścigi 3D, gdzie dodatkowo czeka na Ciebie możliwość rywalizacji dwóch graczy na jednym urządzeniu!

Dlaczego warto zagrać w Wyścigi na biurku 2?

  • To wciągająca, kolorowa i dynamiczna gra wyścigowa, której akcja rozgrywa się na biurku
  • Na gracza czekają 24 poziomy, liczne ulepszenia do kupienia oraz trofea do zdobycia za sukcesy
  • Gra jest odpowiednia dla urządzeń mobilnych oraz komputerów stacjonarnych
Sterowanie
X
Turbo
SPACJA
Skok