Zgarniacze Kasy 3

Zgarniacze Kasy 3

84%
reklama

Zgarniacze Kasy 3

EN

Zgarniacze Kasy 3 to mały dowcip, który twórcy zrobili swoim fanom. Tym razem role się odwróciły. Tak jak w pierwszej części w więzieniu rozbrzmiewa alarm. Ale tym razem znajdujesz się w dyżurce strażnika. Twoim zadaniem będzie opanowanie sytuacji. A ta nie wygląda najlepiej. Wszystkie cele się otworzyły! Taka awaria jest nie do pomyślenia, trzeba posprzątać ten bałagan. Młody strażnik i jego wierny pies ruszają w pościg za zbiegami! Ciekawe czy uda Ci się dorwać sławnych braci.

Gra oferuje 20 nowych poziomów, z nowymi zagadkami i niespodziankami. W tej części kooperacja dwóch osób jest szczególnie wyeksponowana. Pies musi zastraszyć uciekiniera, a strażnik szybko skuć go w kajdanki. Przestępcy wynieśli też różne cenne rzeczy z więziennego magazynu. Zbierz je wszystkie w każdym poziomie, żeby odblokować dostęp do bonusów.

Zabawa była naprawdę świetna! A jeszcze więcej czeka na Ciebie podczas zabawy w gry z serii Bomb It! To klasyka gatunku, która cieszy się uznaniem graczy z całego świata!

Dlaczego warto zagrać w Zgarniacze Kasy 3?

  • To kontynuacja znanej i lubianej platformówki, która wciąga na długo
  • W grze sprawdzone mechaniki ubrano w zupełnie nowe, zaskakujące tło fabularne
  • Każdy z 20 nowych poziomów to znakomita zabawa dla dwóch graczy
  • Można grać nie tylko na komputerze, ale też na urządzeniach przenośnych
Gracz 1
Sterowanie
Gracz 2
WASD
Sterowanie
{$tubia}