reklama
reklama
Bąbelkowe przygody

Bąbelkowe przygody

67%

Bąbelkowe przygody

EN

Oto bąbelkowe przygody Pani Grzybek. Ta milutka osóbka jest mamą! Nie wszyscy wiedzą, że takie magiczne grzybki z zaczarowanego królestwa mają bardzo dużo dzieci. Tutaj jednak stało się coś niepokojącego! Maluchy zostały uwięzione wśród lewitujących w powietrzu bąbelków. Uwolnienie ich to prawdziwie logiczne wyzwanie, z którym Pani Grzybek może nie poradzić sobie tak całkiem sama. Musisz wkroczyć i pomóc! Jak? Tak jak w każdej klasycznej grze w kulki! Układaj bąbelki po co najmniej trzy w jednej linii, żeby je usuwać. Jeśli wśród nich znajdzie się mały grzybek to również go strącisz i będzie mógł bezpiecznie wrócić do mamy. Może przy tym spaść na pupę i nieco się skrzywić, ale nie przejmuj się, nic mu nie będzie!

Szukasz innych, ciekawych i milutkich bohaterów do wspólnej zabawy? Koniecznie odwiedź pewną pandę, która straciła swoje pluszowe misie. Zagraj w grę Uwięzieni w bańkach i interweniuj w tej sprawie!

Dlaczego warto zagrać w Bąbelkowe przygody?

  • Jest to wyjątkowo sympatyczna i przyjemna gra w kulki, w której poznasz Panią Grzybek i ruszysz jej na pomoc w pewnej bardzo ważnej sprawie
  • W grze są 23 poziomy i poziom specjalny, a wszystkie one wypchane po brzegi niespodziankami i bonusami
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki