Łączenia w królestwie

Łączenia w królestwie

81%
reklama

Łączenia w królestwie

PL

The Mergest Kingdom to gra, która zabiera graczy w świat pełen magii i strategii, gdzie każdy może poczuć się jak prawdziwy władca. Rozpoczynając od niewielkiego skrawka ziemi, zadaniem gracza jest rozwój królestwa przez łączenie różnych elementów i tworzenie nowych, coraz to potężniejszych i bardziej magicznych. Ekonomia gry opiera się na tworzeniu i sprzedawaniu produktów, co pozwala na ekspansję terytorium i budowanie bardziej okazałych konstrukcji.

Jak grać w The Mergest Kingdom?

Graj za pomocą myszy. Twoim zadaniem jest wydobycie i połączenie zasobów w grupy po trzy, by stworzyć nowe obiekty. Połącz surowe zasoby, by przekształcić je w coś nowego, jak domy, które następnie możesz łączyć w większe budynki. Eksploruj nowe tereny, zdobywaj ziemie i zasoby, budując swoje królestwo dokładnie tak, jak chcesz.

Odkrywaj nowe gry strategiczne

Rozbuduj swoje umiejętności strategiczne i kreatywne, odkrywając inne gry, w których tak jak w The Mergest Kingdom, rozwijasz i zarządzasz własnym terytorium. Nawet jeśli jest malutkie. Możesz się przekonać jak pójdzie Ci Rozbudowa Tratwy! To gra dla ambitnych podróżników, którzy za wszelką cenę chcą przetrwać na oceanie.

Kto jest autorem gry The Mergest Kingdom?

Twórcą tej urzekającej gry, łączącej elementy łamigłówki i strategii, jest studio Clever Apps.

Graj z użyciem myszki
{$tubia}