Smakowita opowieść

Smakowita opowieść

69%
reklama

Smakowita opowieść

PL

Yummy Tales to barwna gra logiczna, w której Twoim zadaniem jest pomoc sympatycznemu szczeniakowi Oscarowi w karmieniu zwierząt na farmie. Gra oferuje ponad 900 różnych poziomów, na których musisz dopasować trzy lub więcej owoców lub warzyw, aby zaspokoić głód przyjaciół Oscara. Każdy poziom to nowe wyzwanie z określonymi celami do osiągnięcia, a dodatkowe misje codzienne i wyzwania sprawiają, że rozgrywka jest nie tylko wciągająca, ale i satysfakcjonująca.

Jak grać w Yummy Tales?

Sterowanie w Yummy Tales jest proste i intuicyjne, idealne zarówno dla młodszych, jak i starszych graczy. Używaj kursora, aby wyszukać grupy pasujących do siebie owoców lub warzyw. Klikaj lewym przyciskiem myszy, aby je połączyć i usunąć z planszy. Wykorzystuj również dostępne ulepszenia, które pomogą Ci przejść trudniejsze poziomy, zwiększając Twoje szanse na sukces i pozwolą na osiągnięcie lepszych wyników.

Odkryj inne gry w dopasowywanie

Jeśli cieszysz się grą w Yummy Tales, wypróbuj również inne gry typu bejeweled oraz Candy Cube, które oferują podobne wyzwania w dopasowywaniu elementów i zapewniają godziny świetnej zabawy.

Kto jest autorem gry Yummy Tales?

Gra Yummy Tales została stworzona przez Soft Games.

Graj z użyciem myszki