SpongeBob: Kanciastoporta wieża
SpongeBob: Kanciastoporta wieża

SpongeBob: Kanciastoporta wieża

77%
reklama

SpongeBob: Kanciastoporta wieża

EN

W grze SpongeBob: Squared Away czeka na Ciebie wyzwanie ułożenia kwadratowych ubrań SpongeBoba w jego szafie! Po praniu SpongeBob musi wszystko poukładać, a jego ubrania muszą zmieścić się w szafie. Twoim celem jest zbudowanie najwyższego stosu ubrań i upewnienie się, że żadna z rzeczy nie spadnie. Z cierpliwością i odrobiną zręczności, możesz stworzyć najwyższy stos w Bikini Dolnym!

Jak grać w SpongeBob: Squared Away?

Do gry potrzebujesz tylko myszki. Kleszcze na górze ekranu będą się poruszać, trzymając ubrania. Kliknij, aby zwolnić uchwyt i spróbuj upuścić każdą rzecz na poprzednią. Ważne jest, aby zachować równowagę stosu! Unikaj układania kwadratów zbyt blisko krawędzi. Wieża może znieść prawie wszystko, ale jeśli dwa ubrania z rzędu będą na krawędzi, spadną i stracisz jedno z trzech żyć.

Zostań w Bikini Dolnym i baw się dalej!

Jeśli podoba Ci się ta gra, spróbuj również Tracks of Terror. To kolejna ekscytująca przygoda ze SpongeBobem, w której musisz pomóc mu uniknąć przerażających przeszkód na kolejce górskiej. Każda gra z SpongeBobem to gwarancja dobrej zabawy i nowych wyzwań!

Kto jest autorem gry SpongeBob: Squared Away?

Autorem gry SpongeBob: Squared Away jest Nickelodeon.

Graj z użyciem myszki