Table Tennis World Tour
Table Tennis World Tour

Table Tennis World Tour

66%
reklama

Table Tennis World Tour

EN

Table Tennis World Tour to emocjonująca gra sportowa, w której stajesz do walki w turnieju tenisa stołowego. Wybierz swój kraj i zmierz się z różnymi przeciwnikami, by wywalczyć tytuł mistrza świata! Przemierzaj różne kontynenty, zdobywaj punkty i ulepszaj swoje umiejętności, by pokonać rywali w coraz trudniejszych pojedynkach. Wysoki poziom rywalizacji i rosnące z każdym turniejem wyzwanie sprawią, że nie oderwiesz się od ekranu przez długi czas!

Jak grać w Table Tennis World Tour?

Wystarczy przeciągnąć mysz, by poruszać rakietą w kierunku piłki. Kąt uderzenia decyduje o trajektorii lotu piłki. Zwiększaj swoje szanse na zdobycie punktów, stosując zaskakujące zagrania i trudne do obrony ataki. Każdy mecz to wyścig do 11 punktów – pod presją czasu postaraj się uprzedzić przeciwnika!

Odkryj inne gry sportowe

Jeżeli jesteś fanem sportowej rywalizacji, zapoznaj się z innymi grami sportowymi, które pozwolą ci doskonalić umiejętności i cieszyć się zdrowym duchem współzawodnictwa. Może zainteresują Cię zawody lekkoatletyczne? Sprawdź swoje możliwości w różnych dyscyplinach.

Kto jest autorem gry Table Tennis World Tour?

Za stworzenie gry Table Tennis World Tour odpowiada studio Happylander.

Graj z użyciem myszki