Przygodowe 3 w linii

Przygodowe 3 w linii

69%
reklama

Przygodowe 3 w linii

EN

Przygodowe 3 w linii to barwna i wciągająca gra typu "dopasuj trzy", w której towarzyszysz odważnej wiewiórce o imieniu Gemmy w jej poszukiwaniach zaginionego brata, Johnny'ego. Pewnego ranka mieszkańcy lasu odkryli, że ich środowisko zostało zniszczone, a Johnny zniknął. Misja Gemmy prowadzi przez tajemnicze miejsca pełne wyzwań i zagadek. Z każdym poziomem musisz zdobywać monety, które pomogą ci ulepszać umiejętności wiewiórki, ułatwiając pokonywanie przeszkód i rozwikłanie tajemnicy zniknięcia Johnny'ego.

Jak grać w Przygodowe 3 w linii?

Sterowanie w grze jest intuicyjne: wystarczy, że przesuniesz kafelki, aby stworzyć rzędy lub kolumny składające się z co najmniej trzech identycznych elementów. Takie działanie nie tylko usuwa kafelki z planszy, ale również aktywuje różne bonusy, które przyspieszają twoje ruchy, czy specjalne opcje pozwalające na zmianę miejsc elementów bez konieczności dopasowania. Gra dostosowuje się do sterowania na urządzeniach mobilnych, co sprawia, że jest dostępna wszędzie i dla każdego.

Podejmij kolejne wyzwania!

Jeżeli spodobała ci się Przygodowe 3 w linii, z pewnością warto wypróbować również inne gry logiczne, które dostarczają podobnych emocji. Gra Hawaii Match 3 to kolejna propozycja, która zanurza graczy w równie kolorowym i wymagającym świecie, pełnym tropikalnych przygód i zagadek.

Kto jest autorem Przygodowe 3 w linii?

Gra Przygodowe 3 w linii została stworzona przez studio Overmobile.

Graj z użyciem myszki
{$tubia}