Odblokuj klocki

Odblokuj klocki

73%
reklama

Odblokuj klocki

EN

Odblokuj klocki, żeby ten niebieski rodzynek mógł swobodnie wydostać się z planszy. Miejsca jest bardzo mało. Przestrzeń na planszy została skurczona niemalże do minimum, a w kolejnych poziomach będzie jej tylko mniej! Wszystko po to, żeby było trudniej i trudniej! To jednak nie powinno zbytnio przeszkadzać miłośnikom łamigłówek, dla których ta gra będzie prawdziwą gratką. Wykalkuluj wszystkie ruchy, żeby zdobyć jak najlepszy wynik. Im mniej posunięć wykorzystasz do osiągnięcia celu, tym większa szansa na skompletowanie wszystkich trzech gwiazdek! Nie przejmuj się jednak, jeśli gdzieś utkniesz, w końcowych poziomach ta gra bywa naprawdę wymagająca. Na takie okazje zostały oddane do Twojej dyspozycji podpowiedzi!

Jeśli przypadła Ci do gustu taka konwencja rozgrywki to nie zwlekaj i po odblokowaniu wszystkich klocków wybierz się do gry Monsterland, w której trwa pokoleniowa walka z nudą!

Dlaczego warto zagrać w Odblokuj klocki?

  • To wyjątkowa gra logiczna, w której na planszy pełno jest ściśniętych drewnianych klocków, trzeba je rozsunąć, żeby uwolnić jeden z nich
  • W grze znajdziesz 23 poziomy pełne coraz trudniejszych zagadek do rozwiązania
  • Grę uruchomisz na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych
Graj z użyciem myszki
{$tubia}