Super Cebulka
Super Cebulka

Super Cebulka

75%
reklama

Super Cebulka

EN

Super Cebulka rusza na ratunek księżniczce! Był zwyczajny, piękny słoneczny dzień. Cebulka razem z księżniczką cieszyli się swoim towarzystwem i wybrali na wspólny spacer po pobliskiej łące. Nagle znikąd nadleciał wielki, czerwony ptak, który porwał księżniczkę! Pan Cebulka nie mógł już nic zrobić, ale teraz jest zdeterminowany, żeby odszukać swoją piękną panią, choćby za siedmioma górami i siedmioma lasami!

W tej inspirowanej Super Mario Bros grze platformowej Twoim zadaniem będzie poprowadzenie wyjątkowo sprawnej Super Cebulki przez kolejne krainy. Czeka na Ciebie piętnaście poziomów oraz bonusy. Po drodze nie zabraknie przeciwników i całej masy niebezpieczeństw. Na samym końcu przekonasz się jaki los spotkał piękną księżniczkę i jak możesz ją uratować. Nie zapomnij o zbieraniu punktów oraz dodatkowych serduszek życia, które zwiększą Twoje szanse na przejście danego etapu za pierwszym razem.

Gry platformowe to prawdziwe bogactwo przygody! Zostań na Gryfku i przekonaj się o tym podczas zabawy w innych grach. Możesz zacząć od poznania serii Zgarniacze Kasy, w której szczególną zaletą jest opcja gry na 2 graczy!

Dlaczego warto zagrać w Super Cebulka?

  • To kolorowa i dynamiczna gra platformowa w stylu Super Mario
  • Gracz ma do przebycia wiele krain i napotka wiele przeszkód i niebezpieczeństw podczas ratowania księżniczki
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Sterowanie
Z
Skok
X
Atak
P
Pauza