reklama

Wąż 3310

EN

Wąż 3310 to gra, która zabiera w sentymentalną podróż na przełom XX i XXI wieku, kiedy nie było smartfonów, aplikacji mobilnych i zaawansowanej technologii, którą każdy mógł zabrać ze sobą w kieszeni albo plecaku, gdziekolwiek będzie miał ochotę. Rozgrywka odtwarza grę w węża, która była dostępna na telefonach firmy Nokia w 1997 roku. Wszyscy wtedy w to grali! Nie tylko dlatego, że nie mieli innego wyjścia. W to naprawdę przyjemnie się gra! Koniecznie się o tym przekonaj i zaproś do zabawy rodziców i rodzeństwo!

Czy wiesz, że pierwszą tego typu grę stworzono w 1976 roku pod nazwą Blockade? Stworzyła ją firma Gremlin, a sama gra była dostępna na automatach w salonach gier, które jeszcze w latach 90. i na początku obecnego wieku były bardzo popularne. W niektórych polskich miejscowościach nadal można spotkać takie miejsca, które działają w charakterze wakacyjnych atrakcji.

No dobrze, może coś bardziej współczesnego? Owocowy kucharz to gra, która zapewni Ci znacznie bardziej dynamiczną rozgrywkę. To zręcznościowa gra w przekomicznej oprawie!

Dlaczego warto zagrać w Wąż 3310?

  • Jest to dostosowana do współczesnych realiów klasyczna gra w węza ze starych telefonów Nokia
  • Świetna dla graczy ciekawych czasów sprzed smartfonów
  • Gra została dostosowana do komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych
Sterowanie