Ślimak Bob
Ślimak Bob

Ślimak Bob

83%
reklama

Ślimak Bob

EN

Ślimak Bob ma bardzo zły dzień. Wyobraź sobie taką sytuację: jak codziennie rano jesz płatki na mleku i zastanawiasz się co będziesz dziś robić, świeci słońce, dzień zapowiada się pięknie. Nagle słyszysz nasilający się hałas - zbliża się nieustannie aż uświadamiasz sobie, że to ekipa rozbiórkowa rozpoczyna pracę na Twoim osiedlu, a Twój dom nie jest wyjątkiem i ma zostać zburzony, a lokator eksmitowany! To właśnie spotkało Ślimaka Boba.

W pierwszej części popularnej przygodówki sympatyczny bezkręgowiec przedziera się przez zgliszcza swojej okolicy. Wszędzie pracuje mnóstwo ciężkiego sprzętu, co sprawia, że ucieczka jest wyjątkowo niebezpieczna. Reaguj szybko na pułapki, które znajdują się na trasie Ślimaka Boba, żeby bezpiecznie dotarł do wyjścia. Przed Tobą 20 dynamicznych poziomów, w których Bob wyrusza na poszukiwanie nowego miejsca do życia!

Wiemy jak trudno się oderwać od tej serii. Jeśli jednak chcesz zobaczyć inne ciekawe propozycje tego rodzaju, zapraszamy Cię do sprawdzenia swoich sił w innych grach przygodowych. Na pewno na długo nie grozi Ci nuda!

Dlaczego warto zagrać w Ślimak Bob?

  • To znakomita i bardzo popularna gra przygodowa
  • Gra idealnie sprawdzi się do wspólnej zabawy z najmłodszymi graczami
  • Działa na tabletach, smartfonach i komputerach stacjonarnych
Graj z użyciem myszki