Ślimak Bob 8

Ślimak Bob 8

85%
reklama

Ślimak Bob 8

EN

Nowa historia i nowa przygoda w grze Ślimak Bob 8 są dla Ciebie gotowe. Bob wybrał się na zimowe wędkowanie ze swoim dziadkiem. Ten opowiedział wnukowi porywającą historię o syrenach, które żyją gdzieś hen daleko, na mitycznej wyspie, o której nie wiadomo czy w ogóle istnieje. Bob był bardzo poruszony tą opowieścią, więc nawet nie zauważył, że jakiś złoczyńca rozcina lód i zabiera go w siną dal! Przerażony dziadek nie mógł już nic zrobić, ale taki poszukiwacz przygód jak Ślimak Bob, który nie jedno już widział na pewno jakoś z tego wybrnie.

Możliwe, że ten zły, zielony potworek, który porwał Boba sprowadził go właśnie na tajemniczą wyspę, która jest siedliskiem syren. Ale jak na razie to tylko domysły. Twoim zadaniem będzie eksploracja tego dziwnego lądu na końcu świata. Używaj przycisków, dźwigni i innych możliwych elementów otoczenia, żeby pozwolić Bobowi iść naprzód.

Ślimaka Boba uwielbiają młodsi i starsi gracze z całego świata. Podobne przygody przeżywa też pewien samochodzik. Przekonaj się czy gry z serii Wheely również przypadną Ci do gustu!

Ślimak Bob to bohater popularnych gier przygodowych, na którego czeka właśnie nowe wyzwanie w baśniowym świecie Stare i znane mechaniki zostały urozmaicone nowymi niespodziankami Gra zawiera aż 30 nowych, kolorowych i zaskakujących poziomów
Graj z użyciem myszki
{$tubia}