Ślimak Bob 5
Ślimak Bob 5

Ślimak Bob 5

78%
reklama

Ślimak Bob 5

EN

Ślimak Bob 5 to prawdziwa historia miłosna ze ślimakiem w roli głównej! Bob był właśnie na spacerze, kiedy zobaczył plakat z piękną, szalenie popularną wśród mięczaków, piosenkarką. Strzała kupidyna trafiła go od razu prosto w serce! Wszyscy doskonale wiemy, że Bob nie jest zwykłym ślimakiem - to ślimak poszukiwacz przygód, zdeterminowany jak żaden inny. Teraz wyrusza w podróż, której celem jest zdobycie uczucia pięknej wokalistki. Co czeka go po drodze?

W tej grze przygodowej Bob ma kolejne 25 poziomów do pokonania. Twoim zadaniem będzie umożliwienie mu przejścia do następnego. Po drodze czyha wiele niebezpiecznych pułapek i niespodzianek. Musisz wyczuć co zrobić, żeby ich uniknąć. Wymagany nie tylko spryt i umiejętność obserwacji otoczenia, ale tez logiczne myślenie!

Ślimak Bob jest super. Gry przygodowe znają znacznie więcej bohaterów, którzy nie mogą się doczekać kiedy wyruszą w drogę. Jedynym z nich jest Dzielny rycerz, który z mieczem w dłoni i hełmem na głowie podbija średniowieczne zamki i podziemia.

Dlaczego warto zagrać w Snail Bob 5?

  • To znana i lubiana gra przygodowa, która może jest niepozorna, ale wciąga na długo
  • Ślimak Bob to uroczy bohater, który będzie znakomitym towarzystwem dla starszych, ale też tych najmłodszych graczy
  • Gra została dostosowana do tabletów i smartfonów
Graj z użyciem myszki