reklama
reklama
Ślimak Bob 2

Ślimak Bob 2

79%

Ślimak Bob 2

EN

Druga część popularnej gry przygodowej o perypetiach sympatycznego Ślimaka Boba! W poprzedniej edycji bohater nabrał pewności siebie po tym, jak udało mu się uciec z placu budowy nowego osiedla, które powstawało na zgliszczach jego własnego domku. To dało mu ogromne poczucie pewności siebie i teraz Bob jest jedynym na świecie ślimakiem, który pragnie stać się poszukiwaczem przygód! Czy mu się to uda? Niewykluczone, szczególnie, jeśli trafi na towarzysza, który pomoże mu bezpiecznie iść naprzód.

Bob jest w znakomitej formie, gotowy do drogi. Na trasie wielkiej wyprawy znajduje się aż 120 unikalnych poziomów w czterech różnych światach! Im lepiej poradzisz sobie z każdym etapem, tym więcej zyskasz punktów, a im więcej punktów tym więcej bonusów będzie można odblokować. Żeby było zabawniej w trakcie gry istnieje możliwość zmiany wyglądu bohatera-bezkręgowca na aż 41 sposobów!

Ślimak Bob to ścisła czołówka wśród poszukiwaczy przygód. Kiedy zdecydujesz się dać mu nieco czasu na odpoczynek może zechcesz poznać inną parę zwariowanych bohaterów. Kolorowa seria Adam i Ewa to mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy!

Dlaczego warto zagrać w Ślimak Bob 2?

  • To udana kontynuacja popularnej gry przygodowej dla dzieci
  • Doskonale ćwiczy spostrzegawczość i szybkie podejmowanie decyzji
  • Gra jest przeznaczona dla urządzeń przenośnych i komputerów stacjonarnych
Graj z użyciem myszki