reklama
reklama
Mao Mao: Zabawa w pary

Mao Mao: Zabawa w pary

91%

Mao Mao: Zabawa w pary

PL

Mao Mao: Zabawa w pary to wyzwanie, które rzucą Ci bohaterowie zamieszkujący Dolinę Czystego Serca! Na ekranie będą pojawiały się zestawy kart, postaraj się zapamiętać, gdzie znajdują się pary i odkryj je! Gra oferuje aż trzy różne tryby zabawy. Pierwszy to gra na czas. Na całą rozgrywkę masz minutę, szybko i sprawnie rozwiązany poziom dorzuci Ci tej puli kilka sekund, ale czas nadal ucieka. Trzeba się bardzo spieszyć, żeby dotrzeć do wysokich poziomów! W drugim trybie, czyli grze swobodnej nic Cię nie goni, po prostu zbierasz spokojnie punkty. W trzecim trybie jest najtrudniej, to zadanie dla ekspertów. Masz w nim ograniczoną ilość szans na pomyłkę. Każdy poprawnie rozwiązany poziom doda Ci jedną szansę.

Czy Twoja pamięć po tej grze nadal będzie domagała się wzmożonej pracy? Jeśli tak to zapraszamy Cię do odwiedzenia Atomówek w grze Poranne Zamieszanie, w której będzie trzeba zapamiętać sekwencje, aby przygotować bohaterów do rozpoczęcia dnia!

Dlaczego warto zagrać w Mao Mao: Zabawa w pary?

  • To klasyczna gra w zapamiętywanie, w której czeka na Ciebie Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca
  • Gra oferuje aż trzy różne tryby gry, więc w zależności od preferencji i stopnia zaawansowania można dopasować rozgrywkę do swoich potrzeb i możliwości
  • Gra w polskiej wersji językowej
  • Uruchomienie gry jest możliwe zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych
Graj z użyciem myszki