Bomb It

Bomb It

84%
reklama

Bomb It

EN

Bomb It to gra nawiązująca do legendarnego Bombermana, w którym dwóch graczy staje w szranki na wypełnionej przeszkodami planszy. Każdy z nich ma do dyspozycji bomby, którymi może niszczyć otoczenie i ostatecznie wyeliminować przeciwnika z gry. Wysadzone w powietrze obiekty mogą zostawić po sobie specjalne przedmioty, które pomogą Ci zdobyć przewagę! Możesz zyskać szansę na szybsze poruszanie się, powodowanie większych eksplozji, tarczę ochronną i kilka innych zaskakujących udogodnień. Wykorzystaj je mądrze, a na pewno znacznie przybliżą Cię do wygranej!

Na początek zdecyduj czy zamierzasz grać w pojedynkę z robotami starowanymi przez sztuczną inteligencję, czy raczej znajdziesz obok siebie nieco miejsca, żeby zaprosić do wspólnej zabawy drugiego gracza. Później znajdziesz się na usianej różnymi obiektami planszy w formie labiryntu. W każdym poziomie jest ograniczony czas. Nie daj się zdetonować i zapoluj na rywali, żeby odnieść sukces!

Ta rozgrywka potrafi być naprawdę wciągająca! Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą grą koniecznie zobacz pozostałe gry z serii Bomb It, które starannie przygotowaliśmy dla Ciebie na Gryfku! Nie zapomnij zabrać ze sobą kompana do zabawy na dwóch graczy!

Dlaczego warto zagrać w Bomb It?

  • To gra dla dwóch graczy, która stała się już klasyką gatunku i od lat cieszy się niesłabnącą popularnością
  • Kolorowe eksplozje w labiryncie pełnym robotów potrafią uprzyjemnić mnóstwo wolnego czasu
  • Gra nie zawiera dodatkowych reklam, które przerywałyby zabawę
  • Rozgrywka została dostosowana do komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych
Gracz 1
WASD
Sterowanie
SPACJA
Bomba
Gracz 2
Sterowanie
ENTER
Bomba