Obóz na wyspie: Zabawa z bańkami

Obóz na wyspie: Zabawa z bańkami

68%
reklama

Obóz na wyspie: Zabawa z bańkami

PL

Obóz na wyspie to miejsce, w którym na pewno nie można się nudzić. Tym razem czeka na Ciebie zabawa z bańkami! Oskar i Jeżynka zorientowali się, że nieba spadają bańki. Teraz chcą je zrzucać, a żeby tego dokonać muszą ustawić je po co najmniej trzy takie same w jednym rzędzie. To jednak nie wszystko. Ta gra oferuje dziesiątki poziomów. Czasami, żeby wygrać wystarczy dostać się na szczyt. Innym razem uwolnić pianki. Do wykonania zadania przydadzą się bonusowe bańki, bomby, kulki, które usuwają całe rzędy. Nie zabraknie również utrudnień, ale sprawny gracz uniknie ich w try miga! Jeżynka podaje do Oskara i bam! Przed Tobą walka z kulkami w różnych sceneriach, która nieprędko się znudzi!

Chcesz spędzić więcej czasu na zabawie ze swoimi ulubionymi bohaterami Cartoon Network? Doskonale trafiłeś! Zobacz co sprawiło, że zapanowała Panika w Townsville i pomóż Atomówkom opanować sytuację!

Dlaczego warto zagrać w Obóz na wyspie: Zabawa z bańkami?

  • To wyjątkowo absorbująca gra logiczna z Oskarem i Jeżynką, bohaterami kreskówki Obóz na wyspie z kanału Cartoon Network
  • Zabawa to klasyczna gra w kulki, która została urozmaicona różnymi niespodziankami
  • Gra w polskiej wersji językowej
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki
{$tubia}