Pora na Przygodę: Mroźna Walka

Pora na Przygodę: Mroźna Walka

64%
reklama

Pora na Przygodę: Mroźna Walka

PL

W grze Pora na Przygodę: Mroźna Walka Finn rusza na ratunek księżniczkom! Kto by pomyślał! Finn uwielbia ratować księżniczki, a księżniczki uwielbiają Finna. Znajduje się w Lodowym Królestwie, gdzie Lodowy Król przetrzymuje aż 20 zamrożonych w bryłach lodu księżniczek. W każdym etapie Twoim zadaniem będzie uwolnić razem z Finnem jedną z nich. A zły Lodowy Król łatwo ich nie wypuści. Poza tym Finn musi najpierw zebrać wszystkie kulki balonowe, żeby naładować mocą rozmrażania swój miecz!

Każdy poziom to nowe niespodzianki: skacz po bębnach, żeby zrobić wielkiego susa przez przepaść, nie daj się złapać Lodowemu Królowi, który zastawił na Ciebie mnóstwo pułapek. Ciekawe czy uda Ci się uwolnić wszystkie księżniczki, żeby Finn zasłużył na 20 buziaków!

Finn jest tak rycerski, że brak słów, żeby to opisać! No i nie potrafi usiedzieć w miejscu, zaangażuje się w każdą sprawę i pomoże każdemu. Szczególnie swojemu najlepszemu kumplowi. Podczas gry Pora na Przygodę: Finn kontra Szkieletory rusza z odsieczą, żeby uwolnić Jack'a z rąk Króla Szkieletów.

Dlaczego warto zagrać w Pora na Przygodę: Mroźna Walka?

  • Jest to zabawna gra logiczna, w której Finn z Pory na Przygodę ratuje księżniczki w Lodowym Królestwie
  • W kolejnej potyczce tych bohaterów teraz możesz wziąć udział osobiście, jak w kreskówce!
  • Gra jest w języku polskim
  • Można zagrać na urządzeniach mobilnych, jak tablet i smartfon, oraz na komputerach stacjonarnych
Sterowanie